Мережевий фільтр у серверну стійку Kingda 220В 9 розеток 19'' 1U 10A Black (KD-GER(16)N1009WKPB19A-C1)
Артикул: 808308
Виробник: Kingda
Опис
Силовий блок призначений для встановлення живлення телекомунікаційного обладнання у 19” формат. Електричні характеристики: напруга 220-250В, сила струму 10А. Блок має металевий корпус, на якому розміщено гнізда під вилку стандарту CEE 7/7.Кількість гнізд 9. На задній панелі блоку знаходиться роз'єм C14 для підключення кабелю живлення. Висота 1U.
Характеристики:
  • Максимальна сила струму: 10 A
  • Вхідна напруга: 220 В
  • Кількість розеток: 9
  • Матеріал корпусу: алюміній
  • Монтаж в стійку: 1U
  • Ширина стійки: 19"
Мережевий фільтр у серверну стійку Kingda 220В 9 розеток 19'' 1U 10A Black (KD-GER(16)N1009WKPB19A-C1) — вигідна пропозиція в категорії "Мережеві фільтри, адаптери та подовжувачі". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Kingda із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!