GPS навігатор Modecom Device FreeWAY CX 9.0 TFT 8GB 9'' MapFactor EU Black (NAV-FREEWAYCX90-MF-EU)
Категорія: GPS навігатори
Артикул: 856243
Виробник: Modecom
Немає в наявності
Опис
Оперативна пам'ять об’ємом 256 МБ забезпечує швидку та стабільну роботу навігаційних програм.
Характеристики:
• Діагональ дисплея: 9.0"
• Роздільна здатність: 800×480
• Операційна система: Windows CE
• Навігаційне ПЗ: MapFactor
• Оперативна пам’ять: 256 МБ
• Вбудована пам’ять: 8 ГБ
• USB: так
• FM трансмітер: так
• Підтримка карт пам’яті: MicroSD/SDHC
• Інтерфейси: USB-C, 3.5 мм jack
• Габарити: 227 × 137 × 37 мм
• Габарити упаковки: 270 × 170 × 80 мм