Блок живлення для комп'ютера Xilence XP750R10 Gaming 750W 80+ BRONZE 120mm Retail Box (XP750R10)
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801580
Виробник: Xilence
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Xilence XP750R10 потужністю 750W оснащений сучасною технологією перетворення напруги DC/DC, яка гарантує постійну стабільну вихідну напругу навіть при найінтенсивнішій грі. Висока ефективність та енергозбереження блоків живлення серії Gaming підтверджені сертифікацією 80+ BRONZE .
У блоці живлення передбачено наступні технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OPP (захист від перевантаження).
• Виробник: Xilence
• Артикул: XP750R10
• Форм-фактор: ATX
• Потужність, Вт: 750
• Модульне підключення кабелів: Так
• Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
• Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x 4+4pin
• Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2x 6+2pin
• Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
• Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/0/6
• Розмір вентилятора, мм: 120
• Сертифікат 80 PLUS: Bronze
• Функція PFC: активна
• ККД (%): 85
• Габарити: 200 x 290 x 95 мм
• Вага: 2.262 кг
• Габарити упаковки: 200 x 280 x 100 мм
• Вага з упаковкою: 2.48 кг
Блок живлення для комп'ютера Xilence XP750R10 Gaming 750W 80+ BRONZE 120mm Retail Box (XP750R10) — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Xilence із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!