Блок живлення для ПК 850W Xilence XP850MR11 Performance A+ III 120mm 80+ BRONZE Semi-Modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801624
Виробник: Xilence
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Xilence XP850MR11 потужністю 850 Вт оснащений сучасною технологією перетворення напруги DC/DC, яка гарантує постійну стабільну вихідну напругу. Висока ефективність та енергозбереження блоків живлення модельного ряду Performance А + ІІІ підтверджені сертифікацією 80+ Bronze .
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OLP (захист від перевантаження).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 850
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2х6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/0/6
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Сертифікат 80 PLUS: Bronze
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 85
  • Габарити: 140 x 150 x 86 мм
  • Вага: 1.11 кг
  • Габарити упаковки: 165 x 230 x 100 мм
  • Вага з упаковкою: 1.42 кг
Блок живлення для ПК 850W Xilence XP850MR11 Performance A+ III 120mm 80+ BRONZE Semi-Modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Xilence із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!