Блок живлення для ПК 450W Chieftec SMART BFX-450BS 90mm SFX 80+ BRONZ Bulk
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801889
Виробник: Chieftec
Опис
Chieftec Smart BFX-450BS- надійне джерело живлення для компонентів персонального комп'ютера з форм-фактором ATX. Виріб забезпечить хорошу ефективність роботи із споживанням мінімальної кількості електроенергії. Дана модель потужністю 450 Вт чудово підійде для офісних ПК або ігрових систем початкового рівня.
Практично безшумна робота вентилятора не створює шуму в приміщенні та не заважає роботі.
У блоці живлення Chiefteс BFX-450BS передбачено наступні технології захисту:
  • OPP (захист від перевантаження);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: SFX
  • Потужність, Вт: 450
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 1x6+2pin
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 2/1/3
  • Розмір вентилятора, мм: 80
  • Сертифікат 80 PLUS: Bronze
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 85
  • Габарити: 125 x 100 x 64 мм
  • Вага: 0.97 кг
  • Вага з упаковкою: 1.06 кг
Блок живлення для ПК 450W Chieftec SMART BFX-450BS 90mm SFX 80+ BRONZ Bulk — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!