Блок живлення для ПК 750W Chieftec SteelPower BDK-750FC 120mm 80+ Bronze Fully modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 802263
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
  • У блоці живлення Chiefteс BDK-750FC передбачено наступні технології захисту:
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • OPP (захист від перевантаження);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 750
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2х4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4х6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/1/6
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Сертифікат 80 PLUS: Bronze
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 80
  • Габарити: 140 x 150 x 86 мм
  • Вага: 1.7 кг
  • Габарити упаковки: 178.5 x 230.5 x 105.1 мм
  • Вага з упаковкою: 2.24 кг
Блок живлення для ПК 750W Chieftec SteelPower BDK-750FC 120mm 80+ Bronze Fully modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!