Блок питания 600W Chieftec SMART GPS-600A8 120мм >85% ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 808417
Виробник: Chieftec
Опис
Блок живлення Chiefteс GPS-600A8 серії SMART, оснащений унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC. Він відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління.
Блок живлення Chiefteс GPS-600A8 здатний видати 600Вт потужності при ефективності >85%. Він має в комплекті довгі кабелі та є хорошим варіантом для складання домашніх та офісних комп’ютерних систем.
Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC забезпечує якісний відвід тепла.
У блоці живлення Chiefteс GPS-600A8 передбачено наступні технології захисту:
OPP (захист від перевантаження);
OVP (захист від перенапруги);
SCP (захист від короткого замикання);
UVP (захист від пониженої напруги);
SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 600
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2x6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 2/1/4
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 80
  • Вага: 1.71 кг
  • Габарити упаковки: 140 x 150 x 87 мм
  • Вага з упаковкою: 1.8 кг
Блок питания 600W Chieftec SMART GPS-600A8 120мм >85% ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!