Артикул: 886487
Виробник: Usams
Немає в наявності
Опис
Володіючи ємністю 10000 mAh і загальною потужністю 20W, Power Bank Usams CD249 ефективно зарядить будь-який ваш гаджет, чи то смартфон, планшет, навушники, смарт-годинник тощо. Підтримувані технології Power Delivery і Quick Charge дадуть змогу заряджати ґаджети, що підтримують швидку зарядку, вдвічі швидше.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:
− Для заряджання самого портативного пристрою використовується порт Type-C (5V/3A, 9V/2A).
− Можливість зарядки 3-х різних пристроїв одночасно;
− Інтерфейси для зарядки пристроїв такі: два порти USB-A (5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A) і один порт Type-C (5V/3A, 9V/2.22А, 12V/1.67A — 20W).
− Підтримуються протоколи швидкого заряджання: PD3.0/PD20W/QC3.0/QC2.0/FCP/AFC.
ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
• Ємність акумулятора: 10000 mAh
• Індикація: дисплей
• Бренд: Usams
• Вага: 225 г
• Вихідні інтерфейси: 2 × USB Type-A, 1 × USB Type-C
• Вхідні інтерфейси: USB Type-C
• Дизайн: стандартний
• Загальна вихідна напруга: 5 V
• Загальна потужність: 20 W
• Колір: White
• Країна реєстрації бренда: Китай
• Країна-виробник: Китай
• Матеріал корпусу: ABS + PC
• Модель: CD249
• Особливості: підтримка швидкої зарядки PD 20 W
• Підтримка MagSafe: ні
• Призначення: для зарядки пристроїв
• Розміри: 143 × 69.5 × 15.7 мм