Оперативна пам'ять GoodRAM IRDM X DDR4 8192M 3200MHz Black (IR-X3200D464L16SA/8G#)
Артикул: 808582
Виробник: GoodRam
Немає в наявності
Опис
Ефективний радіатор, що відводить надлишок тепла
Якість модулів пам'яті Goodram
Характеристики:
  • Призначення: Для настільних комп'ютерів
  • Тип: DDR4
  • Об'єм, ГБ: 8
  • Кількість планок: 1
  • Частота, МГц: 3200
  • Охолодження: Так
  • Буферизація: Unbuffered
  • Латентність (таймінги) CL: 16
  • Робоча напруга, В: 1,35
  • Габарити: 133.3 x 31.2 x 10 мм
  • Вага: 0.04 кг
  • Габарити упаковки: 162 x 52 x 12 мм
  • Вага з упаковкою: 0.06 кг
Оперативна пам'ять GoodRAM IRDM X DDR4 8192M 3200MHz Black (IR-X3200D464L16SA/8G#) — вигідна пропозиція в категорії "Оперативна пам'ять". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду GoodRam із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!