Оперативна пам'ять GoodRAM DDR4 4GB 2400MHz (GR2400D464L17S/4G)
Артикул: 800971
Виробник: GoodRam
Немає в наявності
Опис
Модуль пам’яті нового покоління DDR4 GoodRAM об’ємом 4 Гб і тактовою частотою 2400 МГц при латентності 17 створений з врахуванням вимог сучасних платформ Intel.
Напруга живлення на рівні 1,2В забезпечує низьке енергоспоживання та дозволяє зменшити експлуатаційні витрати на електроенергію до 40%.
Характеристики:
  • Призначення: Для настільних комп'ютерів
  • Тип: DDR4
  • Об'єм, ГБ: 4
  • Кількість планок: 1
  • Буферизація: Unbuffered
  • Латентність (таймінги) CL: 17
  • Робоча напруга, В: 1,2
Оперативна пам'ять GoodRAM DDR4 4GB 2400MHz (GR2400D464L17S/4G) — вигідна пропозиція в категорії "Оперативна пам'ять". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду GoodRam із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!