Оперативна пам'ять GoodRAM DDR3 4GB 1600MHz (GR1600D3V64L11S/4G)
Артикул: 800823
Виробник: GoodRam
Немає в наявності
Опис
Модулі пам'яті типу DDR3 широко використовуються у комп'ютерах ПК, де потрібна дуже велика швидкість передачі даних, велика ємність та низьке енергоспоживання (у разі модулів low voltage – 1,35 В). Завдяки топології «fly-by» та термінації адресної шини на модулі пам'яті можливе тактування DDR3 із частотою понад 1200 МГц (передача даних із частотою понад 2400 МГц). Низьке енергоспоживання уможливлює застосування модулів DDR3 для мобільних додатків.
Якість модулів пам'яті Goodram
Заводські випробування
Характеристики:
  • Призначення: Для настільних комп'ютерів
  • Тип: DDR3
  • Об'єм, ГБ: 4
  • Кількість планок: 1
  • Частота, МГц: 1600
  • Буферизація: Unbuffered
  • Латентність (таймінги) CL: 11
  • Робоча напруга, В: 1,5
Оперативна пам'ять GoodRAM DDR3 4GB 1600MHz (GR1600D3V64L11S/4G) — вигідна пропозиція в категорії "Оперативна пам'ять". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду GoodRam із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!