Оперативна пам'ять DDR4 16Gb 3600MHz GoodRAM IRDM PRO Deep Black (IRP-K3600D4V64L18S/16G)
Артикул: 808585
Виробник: GoodRam
Немає в наявності
Опис
Пам’ять DDR4 GoodRAM IRDM PRO Deep Blackоб’ємом 16 ГБ і тактовою частотою 3600 МГц є відмінним рішенням для геймерів та ентузіастів. Напруга живлення 1,35В забезпечує низьке енергоспоживання та дозволяє зменшити експлуатаційні витрати на електроенергію.
Характеристики:
  • Призначення: Для настільних комп'ютерів
  • Тип: DDR4
  • Об'єм, ГБ: 16
  • Кількість планок: 2
  • Частота, МГц: 3600
  • Охолодження: Так
  • Буферизація: Unbuffered
  • Латентність (таймінги) CL: 18
  • Робоча напруга, В: 1,35
  • Габарити: 133.35 x 30.35 x 1 мм
  • Вага: 0.05 кг
  • Габарити упаковки: 50 x 160 x 20 мм
  • Вага з упаковкою: 0.12 кг
Оперативна пам'ять DDR4 16Gb 3600MHz GoodRAM IRDM PRO Deep Black (IRP-K3600D4V64L18S/16G) — вигідна пропозиція в категорії "Оперативна пам'ять". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду GoodRam із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!