Оперативна пам'ять AMD Memory Radeon R9 Gamer планка DDR4 16Gb 3000MHz with Heatshield (R9S416G3000U2S)
Артикул: 801421
Виробник: AMD Memory
Немає в наявності
Опис
Високопродуктивний модуль пам'яті для ПК AMD Radeon ємністю 16 ГБ, працює на частоті 3000 МГц. Пам'ять оптимізована і сертифікована під платформу AMD для максимальної сумісності компонентів. Модуль пройшов 100% тестування і відповідає стандартам надійності і якості.
Характеристики:
  • Призначення: Для настільних комп'ютерів
  • Тип: DDR4
  • Об'єм, ГБ: 16
  • Кількість планок: 1
  • Частота, МГц: 3000
  • Охолодження: Так
  • Буферизація: Unbuffered
  • Латентність (таймінги): CL16
  • Робоча напруга, В: 1,2
  • Габарити: 130 x 30 x 3 мм
  • Габарити упаковки: 134 x 31 x 3.5 мм
Оперативна пам'ять AMD Memory Radeon R9 Gamer планка DDR4 16Gb 3000MHz with Heatshield (R9S416G3000U2S) — вигідна пропозиція в категорії "Оперативна пам'ять". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду AMD Memory із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!