Електронна цифрова лінійка Shahe F-5403-300 для верстата 300мм 0.01мм з виносним РК (534883)
Категорія:
Артикул: 852720
Виробник:
Опис
  • Легкочитаний великий 1.9" РК-дисплей
  • Можливість використовувати її як вертикально, так і горизонтально
  • Вибір одиниць вимірювання мм/дюйми (кнопка in/mm)
  • Можливість скидання відображень у нуль (кнопка ZERO)
  • Можливість змінювати місце звіту показань з нуля (ABS)
  • Діапазон вимірювання: 0 - 300 мм / 0 – 11.8 дюйма
  • Точність вимірювання: 0.01 мм / 0.0005 дюйма
  • Похибка: +(-) 0.10 мм / 0.004 дюйма
  • Швидкість зчитування: 3 мс
  • Живлення: 2 батарейки-таблетки CR2032 (у комплекті)
  • Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик
  • Довжина лінійки: 43 см
  • Довжина дроту: прибл. 2 м
  • Вага (загальна): 300 г
  • Інструкція англійською мовою та кріплення в комплекті
Електронна цифрова лінійка Shahe F-5403-300 для верстата 300мм 0.01мм з виносним РК (534883) — вигідна пропозиція в категорії "". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!