Блок живлення для ПК Chieftec POLARIS PRO PPX-1300FC-A3 1300W 135мм 80+ PLATINUM Modular ATX (PPX-1300FC-A3)
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 803167
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
У блоці живлення Chiefteс PPX-1300FC-A3 передбачено наступні технології захисту:
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • OPP (захист від перевантаження);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 1300
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2 x 4+4 pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6 x 6+2 pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 4/1/12
  • Розмір вентилятора, мм: 135
  • Сертифікат 80 PLUS: Platinum
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 90
  • Габарити: 150 x 160 x 86 мм
  • Вага: 3.1 кг
  • Габарити упаковки: 210 x 340 x 110 мм
  • Вага з упаковкою: 4 кг
Блок живлення для ПК Chieftec POLARIS PRO PPX-1300FC-A3 1300W 135мм 80+ PLATINUM Modular ATX (PPX-1300FC-A3) — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!