Блок живлення для ПК 600W Chieftec VALUE APB-600B8 120мм 80+ White Bulk ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 802624
Виробник: Chieftec
Опис
Цей блок живлення відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління. Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC забезпечує якісний відвід тепла. У блоці живлення Сhieftec APB-600B8 передбачено наступні технології захисту:
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OPP (захист від перевантаження).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 600
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 2/1/4
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Сертифікат 80 PLUS: White
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 80
  • Габарити: 140 x 150 x 87 мм
  • Вага: 1.42 кг
  • Габарити упаковки: 220 x 184 x 102 мм
  • Вага з упаковкою: 1.56 кг
Блок живлення для ПК 600W Chieftec VALUE APB-600B8 120мм 80+ White Bulk ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!