Блок живлення для ПК 750W Xilence XP750MR9 Performance X 80+ Gold 135mm Modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 800896
Виробник: Xilence
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Xilence XP750MR9 потужністю 750W оснащений сучасною технологією перетворення напруги DC/DC, яка гарантує постійну стабільну вихідну напругу. Висока ефективність та енергозбереження блоків живлення модельного ряду Performance X підтверджені сертифікацією 80+ Gold.
  • OVP (захист від перенапруги);
  • UVP (захист від зниженої напруги);
  • OCP (захист від надструмів);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OLP (захист від перевантаження).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 750
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2x6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 2
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 4/1/8
  • Розмір вентилятора, мм: 135
  • Сертифікат 80 PLUS: Gold
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 90
  • Габарити: 200 x 290 x 95 мм
  • Вага: 2.262 кг
  • Габарити упаковки: 200 x 280 x 100 мм
  • Вага з упаковкою: 2.48 кг
Блок живлення для ПК 750W Xilence XP750MR9 Performance X 80+ Gold 135mm Modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Xilence із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!