Блок живлення для ПК 650W Chieftec POLARIS PPS-650FC 120 мм 80+ GOLD Cable management ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801255
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
Блок живлення має довжину 140 мм, його можна легко встановити в будь-який корпус, який підтримує форм-фактор АТХ, він залишає достатньо простору для зручної укладки кабелів. А довжина кабелів до 650 мм дає можливість використання блоку живлення у великих системах.
У блоці живлення Chiefteс PPS-650FC передбачено наступні технології захисту:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 650
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4x6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/1/6
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Сертифікат 80 PLUS: Gold
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 80
  • Габарити: 140 x 150 x 87 мм
  • Габарити упаковки: 165 x 210 x 100 мм
  • Вага з упаковкою: 2.48 кг
Блок живлення для ПК 650W Chieftec POLARIS PPS-650FC 120 мм 80+ GOLD Cable management ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!