Блок живлення для ПК 1200W FSP FSP1200-50AAG 80+ GOLD 6xPCI-E6+2 135mm fan Modular C20 ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801551
Виробник: FSP
Опис
Блок живлення FSP1200-50AAG із номінальною потужністю до 1200 Вт та унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC ідеально підходить для використання в промисловому середовищі.
Блок живлення FSP1200-50AAG вирізняється наступними особливостями:
  • низькі коефіцієнт пульсації та рівень шуму;
  • захист від перенапруги;
  • захист від короткого замикання;
  • налаштування відключення живлення;
  • burn-in тест при температурі 50 ℃;
  • вакуумне просочення трансформаторів;
  • MTBF: 100 тисяч годин при 25 ℃;
  • перевірена ефективність ізоляції.
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 1200
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 2/0/16
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Сертифікат 80 PLUS: Gold
  • Функція PFC: активна
  • ККД (%): 92
  • Габарити: 190 x 150 x 86 мм
  • Габарити упаковки: 194 x 153 x 87 мм
Блок живлення для ПК 1200W FSP FSP1200-50AAG 80+ GOLD 6xPCI-E6+2 135mm fan Modular C20 ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду FSP із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!