Блок живлення для комп'ютера Chieftec STEALTH SPX-1000-FC 1000W ATX3.1 135mm Fan Modular 80+ Platinum Retail Box (SPX-1000-FC)
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 886090
Виробник: Chieftec
Опис
Розроблений за стандартом ATX 12V 3.1 блок живлення Chieftec STEALTH SPX-1000-FC підтримує PCIe GEN5. Він забезпечує найвищий рівень продуктивності та стабільності, необхідних для ваших високопродуктивних систем.
У блоці живлення передбачено наступні технології захисту:
  • - OCP (захист від надструмів);
  • - OTP (захист від перегрівання);
  • - OPP (захист від перевантаження);
  • - OVP (захист від перенапруги);
  • - SCP (захист від короткого замикання);
  • - UVP (захист від пониженої напруги);
  • - SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
• Виробник – Chieftec
• Артикул – SPX-1000-FC
• Форм-фактор – ATX
• Потужність – 1000 Вт
• Модульне підключення кабелів – Так
• Тип роз’єму для материнської плати – 20+4 pin
• Тип роз’єму підключення живлення процесора – 1x8 pin, 1x4+4 pin
• Тип роз’ємів додаткового живлення для відеокарт – 3x6+2 pin
• Кількість роз’ємів додаткового живлення для відеокарт – 3
• Кількість роз’ємів для підключення HDD/FDD/SATA – 2/0/10
• Розмір вентилятора – 135 мм
• Сертифікат 80 PLUS – Platinum
• Функція PFC – активна
• Габарити – 150 × 140 × 86 мм
• Вага – 2.05 кг
• Габарити упаковки – 335 × 210 × 135 мм
• Вага з упаковкою – 2.5 кг
Блок живлення для комп'ютера Chieftec STEALTH SPX-1000-FC 1000W ATX3.1 135mm Fan Modular 80+ Platinum Retail Box (SPX-1000-FC) — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!