Блок живлення для комп'ютера 650W Chieftec PHOTON CTG-650C-RGB 120мм >85% Modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 800308
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Chiefteс CTG-650C-RGB модельного ряду PHOTON пропри забезпечення високої потужності та продуктивності з ККД >85%, надасть вашій системі індивідуального характеру. Адресний + 5V LED RGB конектор забезпечує надзвичайно широкий спектр колірних режимів та ефектів. Він підтримує всі відомі системи синхронізації підсвітки RGB, такі як Asus™ Aura Sync, MSI™ Mystic Light Sync, AsRock™ Polychrome Sync, Gigabyte™ RGB Fusion.
Блок живлення оснащений унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC, відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління.
У блоці живлення Chiefteс CTG-650C-RGB передбачено наступні технології захисту:
  • OPP (захист від перевантаження);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 650
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 24 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4x6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 4/2/6
  • Розмір вентилятора, мм: 120
  • Функція PFC: активна
  • Габарити: 140 x 150 x 87 мм
  • Вага: 2.14 кг
  • Габарити упаковки: 100 x 190 x 250 мм
  • Вага з упаковкою: 2.54 кг
Блок живлення для комп'ютера 650W Chieftec PHOTON CTG-650C-RGB 120мм >85% Modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!