Автомобільний інвертор перетворювач напруги Choetech 12-220V 3500W Чиста синусоїда Black-Orange (CJ3500Q-V2)
Артикул: 808792
Виробник: Choetech
Опис
Автомобільний інвертор Choetech 12\220V 3500Вт (CJ3500Q-V2) допоможе заживити електроприлади від автомобільного акумулятора.
Алюмінієво-магнієвий сплав корпусу забезпечує низьку вагу та хорошу теплопровідність, що сприяє кращому відводу тепла від внутрішніх компонентів. Ефективне охолодження інвертора Choetech 12\220V 3500Вт здійснюється за допомогою двох тихих вентиляторів з автоматичним регулюванням швидкості обертів.
• Виробник: Choetech
• Артикул: CJ3500Q-V2
• Вихідна потужність: 3500 Вт
• Вихідна напруга: 220 В
• Підключення вхідне: клеми
• Підключення вихідне: 2 розетки
• Габарити: 300 x 150 x 70 мм
• Вага: 1.8 кг
• Габарити упаковки: 355 x 140 x 220 мм
• Вага з упаковкою: 2.4 кг
Автомобільний інвертор перетворювач напруги Choetech 12-220V 3500W Чиста синусоїда Black-Orange (CJ3500Q-V2) — вигідна пропозиція в категорії "Автомобільні інвертори". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Choetech із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!