Твердотільний накопичувач OCPC XTL-200 SSD 256GB 2.5" SATA III (SSD25S3T256GLT)
Категорія: SSD
Артикул: 803642
Виробник: OCPC
Немає в наявності
Опис
SSD накопичувач OCPC XTL-200 2.5" SATA III (SSD25S3T256GLT) допоможе легко збільшити об’єм сховища та підвищити продуктивність домашнього чи офісного ПК. Він сумісний з більшістю настільних комп’ютерів, ноутбуків та PS4.
SSD накопичувач OCPC XTL-200 2.5" SATA III використовує пам’ять NAND Flash з трирівневими комірками (TLC) – ви отримаєте великий об’єм з мінімальними затратами. Інтерфейс SATA ІІІ підтримує швидкість обміну даними до 6 Гбіт/с.
Ознакою високої якості SSD накопичувача OCPC XTL-200 2.5" SATA III є трирічна гарантія від виробника.
Характеристики:
  • Тип: внутрішній
  • Інтерфейс: SATA 3
  • Об'єм, ГБ: 256
  • Форм-фактор: 2.5"
  • Тип флеш-пам'яті: TLC
  • Максимальна швидкість читання, МБ/с: 510
  • Максимальна швидкість запису, МБ/с: 450
  • Габарити: 100 x 7 x 70 мм
  • Вага: 0.035 кг
  • Габарити упаковки: 181 x 8 x 140 мм
Твердотільний накопичувач OCPC XTL-200 SSD 256GB 2.5" SATA III (SSD25S3T256GLT) — вигідна пропозиція в категорії "SSD". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду OCPC із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!