Лінійний привід актуатор штоковий HY01-12-A5-955-800 800мм 100Н 60мм/с (957073)
Категорія:
Артикул: 881271
Виробник: Без бренду
Опис
  • Довжина ходу: 800 мм
  • Діаметр висувного штока: 20 мм
  • Швидкість руху (без навантаження): 60 мм/сек
  • Робоче навантаження: 100 Н
  • Робоча напруга: DC 12 В
  • Режим роботи: 2 хвилини вкл / 18 хвилин вимк
  • Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
  • Розміри: 97 x 7.3 x 4 см
  • Вага: 2 кг
Лінійний привід актуатор штоковий HY01-12-A5-955-800 800мм 100Н 60мм/с (957073) — вигідна пропозиція в категорії "". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Без бренду із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!