Блок живлення для ПК 650W Chieftec Chieftronic PowerPlay GPU-650FC 140мм 80+ GOLD Modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 801185
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Chiefteс Chieftronic GPU-650FC серії PowerPlay оснащений унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC. Він відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління.
Компактний чорний корпус з червоною модернізованою решіткою для вентилятора надасть вашій системі акуратного і оригінального вигляду. Блок живлення довжиною 160 мм можна легко встановити в будь-який корпус, який підтримує форм-фактор АТХ. Він залишає достатньо простору для зручної укладки кабелів.
У блоці живлення Chiefteс Chieftronic GPU-650FC передбачено наступні технології захисту:
  • OCP (захист від надструмів);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • OPP (захист від перевантаження);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 650
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 1x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4x6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 4
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/1/9
  • Розмір вентилятора, мм: 140
  • Сертифікат 80 PLUS: Gold
  • Функція PFC: активна
  • Габарити: 160 x 150 x 86 мм
  • Вага: 2.36 кг
  • Габарити упаковки: 302.5 x 230.2 x 129.7 мм
  • Вага з упаковкою: 2.77 кг
Блок живлення для ПК 650W Chieftec Chieftronic PowerPlay GPU-650FC 140мм 80+ GOLD Modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!