Блок живлення для ПК 1200W Chieftec Chieftronic PowerPlay GPU-1200FC 140мм 80+ PLATINUM Modular ATX
Категорія: Блоки живлення
Артикул: 802721
Виробник: Chieftec
Немає в наявності
Опис
Блок живлення Chiefteс Chieftronic GPU-1200FC серії PowerPlay відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.53. Він оснащений унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC.
Компактний чорний корпус з червоною модернізованою решіткою для вентилятора надасть вашій системі акуратного і оригінального вигляду. Блок живлення довжиною 160 мм можна легко встановити в будь-який корпус, який підтримує форм-фактор АТХ. Він залишає достатньо простору для зручної укладки кабелів.
  • OCP (захист від надструмів);
  • OVP (захист від перенапруги);
  • SCP (захист від короткого замикання);
  • OTP (захист від перегрівання);
  • OPP (захист від перевантаження);
  • UVP (захист від пониженої напруги);
  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
Характеристики:
  • Форм-фактор: ATX
  • Потужність, Вт: 1200
  • Модульне підключення кабелів: Так
  • Тип роз'єму для материнської плати: 20+4 pin
  • Тип роз'єму підключення живлення процесора: 2x4+4pin
  • Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 6+2pin
  • Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт: 8
  • Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA: 3/1/9
  • Розмір вентилятора, мм: 140
  • Сертифікат 80 PLUS: Platinum
  • Функція PFC6 активна
  • ККД (%): 90
  • Габарити: 160 x 150 x 87 мм
  • Вага: 3.46 кг
  • Габарити упаковки: 300 x 230 x 125 мм
  • Вага з упаковкою: 3.87 кг
Блок живлення для ПК 1200W Chieftec Chieftronic PowerPlay GPU-1200FC 140мм 80+ PLATINUM Modular ATX — вигідна пропозиція в категорії "Блоки живлення". Якщо ви шукаєте товар, що поєднує доступну ціну, якість та надійність — цей варіант саме для вас. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від бренду Chieftec із гарантією та швидкою доставкою по всій Україні. Замовляйте зараз у магазині Locomotor — зручно, безпечно, швидко!